Гончарова Марианна «Там, де ми живемо»

Отправка книг 2Фолио в течение 14 дней

Там,  де ми живемо
60 грн.
Автор: Гончарова Марианна

Издательство: 2Фолио
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 250
ISBN-код: 978-966-03-7591-8

Что еще почитать

Свята Марійка

Луценко Зинаида

Свята Марійка
Подробнее...
Маринчина лялька

Луценко Зинаида

Маринчина лялька
Подробнее...
Дракон з Перкалабу

Гончарова Марианна

Дракон з Перкалабу
Подробнее...
Помирана

Антипович Тарас

Помирана
Подробнее...
Купить

Описание

Маріанна Гончарова — автор цілковито своєрідний. Історії, які вона розповідає, вихоплені з повітря, з подвір’я, з поля, з маленького провінційного містечка — з усіма нісенітницями, випадковостями і неймовірною чарівністю. Її герої — прості люди, навіть їхніх імен не запам’ятаєш, але ніколи не забудеш ці живі образи, хоч би хто то не був: інтелігентний і трошки заляканий дантист чи закохана в шляхетного хлопця красуня панночка, веселі відчайдушні цигани чи дивакуваті, але щирі весільні музики чи відважні безкомпромісні прикордонники. Письменниця з гумором й іронією розповідає про буденне життя своєї родини і знайомих (зокрема, й знайомих звірів і птахів), свого міста та свого рiдного краю. Світ Маріанни Гончарової — це світ, в якому відбуваються яскраві добрі чудеса і де будь-яка істота — не важливо, людина це чи, скажімо, птах, завжди може знайти собі справжнього друга. І навіть любов. А отже, стати щасливою…

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.