Жеребцова Полина «Тонка сріблиста нить»

Отправка книг Видавництво Старого Лева в течение 7 дней

Тонка сріблиста нить
57 грн.
Автор: Жеребцова Полина

Вес: 320.00г
Переплет: Твердый переплет
Год выпуска: 2016
Количество страниц: 272
ISBN-код: 978-617-679-207-9

Что еще почитать

Шипшинове намисто

Савка Ірина

Шипшинове намисто
Подробнее...
Нічні купання в серпні

Осока Сергій

Нічні купання в серпні
Подробнее...
Остання жінка, останній чоловік

Таран Людмила

Остання жінка, останній чоловік
Подробнее...
Замкнене коло

Талан Светлана

Замкнене коло
Подробнее...
Купить

Описание

Тонка сріблиста нить — це не просто образ, а символ смерті. Військові називають її «розтяжкою». Підступна, як і сама смерть, бо її викрити може лише несподіваний сонячний промінь — і тоді вона недобре зблисне, бо жертва врятується, а це для смерті — поразка.

Нова книга Поліни Жеребцової оповідає про дві чеченські війни суворо і несентиментально, і цим проймає до глибин людської тями. От дівчинка школярка приходить з бляшанкою, повною коштовностей, і тихо хвалиться, що брат, ризикуючи життям, приніс дві валізи з ювелірної крамниці. І ризикуючи життям, сивий вчитель мешкає в руїнах великого будинку, де вціліло його житло і де вже не чути рідних голосів… Від голодної смерті рятує розтоплений сніг чи казан юшки, звареної у дворі на багатті, і пошуки харчів у розбомблених будинках, де й можна не помітити «розтяжку»…

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.