Роздобудько Ирэн «Зів'ялі квіти викидають»

Отправка книг Нора-Друк в течение 7 дней

Зів'ялі квіти викидають
Автор: Роздобудько Ирэн

Издательство: Нора-Друк
Переплет: Мягкая обложка
Год выпуска: 2014
Количество страниц: 204
ISBN-код: 978-617-688-006-0

Что еще почитать

Дванадцять або виховання жінки в умовах, не придатних до життя

Роздобудько Ирэн

Дванадцять або виховання жінки ...
Подробнее...
Мелодія кави в тональності сподівання

Гурницька Наталія

Мелодія кави в тональності ...
Подробнее...
Німа

Гук Юлия

Німа
Подробнее...
Гніздо горлиці

Олендий Олеся

Гніздо горлиці
Подробнее...
Недоступна

Описание

Роман передає історію життя двох актрис радянських часів, що знайшли своє кохання в обличчі одного з успішних сценаристів того ж таки радянського кіно. Але доля звикла грати відданими акторами життя – одна з них стала дружиною сценариста, інша – незамінною забавкою. Але весь цей час акторки заочно ворогували між собою. Плинність років закидає їх до одного притулку для самотніх акторів, де, на перший погляд, їх насичене сценічне життя втрачає свій блиск та колорит. Міцно взявшись за своє, кожна бажає зла опонентці. Але символом миру стає молода покоївка, що випадково дізнається про життя колишніх кумирок радянського кіно. Стефка – головна героїня роману стає закріплюючою ланкою ланцюгу болю та ненависті в цій сентиментальній історії, що містить в собі глибокий духовний підтекст та двозначність. Загубивши "вогник" свого життя, Стефка переживає особисту драму, але знаходить порозуміння з собою завдяки мудрості двох свідомих жінок, які поводяться як малі діти, бажаючи незгод одна одній.

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш Отзыв:


    Отправить


Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.

При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.