Медина Джон «Правила розвитку мозку дитини»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

Про книгу

Яку найважливішу річ мусить зробити майбутня мама під час вагітності? Скільки годин перед телеекраном можна перебувати малюку? Як у вихованні дітей впоратися із роздратуванням і спалахами люті? Науковці знають відповіді на ці питання. «Правила Мозку», бестселер за версією New York Times, також пояснюють – як насправді працює наш мозок і чому ми повинні по-новому організувати наше місце роботи і навчання. «Правила Мозку»долають розбіжності між знаннями, якими оперує сучасна наука, та батьківським досвідом. Ось одна з несподіванок: що потрібно робити, щоб ваша дитина вступила в Гарвардський університет? Навчити її контролювати власні емоції та ба- жання. У чарівних і водночас потішних історіях молекулярний біолог і батько двох дітей Джон Медіна розгадує таємницю розвитку дитячого мозку і розвінчує міфи щодо людського мозку.

Для кого книга

Для всіх, хто прагне зрозуміти, як працює людський мозок, механізми його формування, розвитку і роботи. Для батьків, бабусь і дідусів, доньок і синів.

Перчинка книги

Практичний посібник, який допомагає знайти спільну мову не лише батькам із дітьми, а й різним за психоемоційним розвитком і віком людям, незалежно від їхньої статі чи статусу. Адже всі ми родом з дитинства.

Також Ви дізнаєтеся:

-Чому немовлята так часто прокидаються, як уникнути виснаження від перевтоми -Де закінчується природа і починається виховання -Чому чоловікам не завадило б зайнятися хатньою роботою -Як працює інстинкт прив’язаності дитини до інших -Чому розум і щастя нерозривні у вашому мозку -Що є запорукою успішності у навчанні -Який батьківський стиль виховання сприятиме вихованню чудових дітей -Що робити, коли емоції б’ють через край

Про автора

Джон Медіна – молекулярний біолог-еволюціоніст, що займається проблематикою розвитку мозку, а також генетикою психічних розладів. Директор Центру вивчення мозку при Тихоокеанському університеті Сіетла (Seattle Pacific University), керівник відділення біоінженерії медичної школи при держуніверситеті Вашингтона (Washington State University). Більшість своїх досліджень здійснив як приватний консультант, діагностик проблем психічного здоров’я працівників бізнес-сектора та державних дослідницьких закладів, які потребували генетика із досвідом у психіатрії. Медіна завжди захоплювався тим, як мозок сприймає і обробляє інформацію. Як батька двох синів його цікавило, як наука про мозок може вплинути на методики навчання дітей. Заснував дослідницький інститут Таларіс (Talaris Research Institute), що розташований у Сіетлі поруч із alma mater науковця – Вашингтонським держуніверситетом. Крім проведення досліджень, консультацій та викладацькоїдіяльності, автор бестселерів присвячує свій час спілкуванню з громадськими діячами, бізнесменами, медичними працівниками, керівниками шкіл і некомерційних організацій. Працював консультантом при Комітеті з питань освіти та праці США і постійним представником з питань співпраці неврологів із освітянами. Тричі визнавався кращим викладачем в різних університетах США. У 2004 році став афілійованим науковим співробітником Національної академії інженерії (National Academy of Engineering). Автор дев’яти книг, колумніст: веде «Молекули мислення» у журналі Psychiatric Times.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Корпорация ХИППИ

Классен Майкл

Корпорация ХИППИ
Предзаказ
Кодекс состоятельных. Живи, как 1% населения в мире

Салливан Пол

Кодекс состоятельных. ...
Предзаказ
Тайны мёртвых. Избранные главы

Санс Софья

Тайны мёртвых. Избранные ...
Предзаказ
На одном дыхании. Самоучитель по медитации

Тит Нат Хан

На одном дыхании. ...
Предзаказ
Расправь свои крылья! Как открыть свое сердце, создать семью и быть любимой

Зиновьева Юлия

Расправь свои крылья! Как ...
Предзаказ
Самый великий торговец в мире

Мандино О.

Самый великий торговец в ...
126 грн.
Купить
Книга позитива. Вдохновляет по жизни

Морленд Энн

Книга позитива. ...
Предзаказ
Кодекс состоятельных. Живи, как 1% населения в мире

Салливан Пол

Кодекс состоятельных. ...
Предзаказ
Я привлекаю успех! Как достигнуть успеха и реализовать свои желания, получая удовольствие

Правдина Наталья

Я привлекаю успех! Как ...
Предзаказ
Я исполняю желания

Правдина Наталья

Я исполняю желания
Предзаказ
Исцели свое сознание. Универсальный рецепт душевного равновесия

Хей Луиза

Исцели свое сознание. ...
Предзаказ
Уроки семейной мудрости от монаха, который продал свой "феррари"

Шарма Робин

Уроки семейной мудрости от ...
99 грн.
Купить
Книга успеха от монаха, который продал свой «ФЕРРАРИ»

Шарма Робин

Книга успеха от монаха, ...
99 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.