Сухенко Тамара «Як обрати професію майбутнього?»

Комплектация книг 2Фолио в течение 14 дней

Описание

Тамара Сухенко народилася в 1971 році в м Звенигородці Черкаської області. З відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, отримала дві освіти - історичне і психологічне, кандидат історичних наук. Більше 10 років працювала в сфері комунікацій - PR- директором в міжнародному рекламному агентстві, а потім в проектах IFC (World Bank Group). З 2010 року практикує як психолог, коуч, фасилітатор. Створила авторські тренінги з тайм-менеджменту і вибору професії. Консультує клієнтів з питань кар'єри, розвитку компетенцій, коучингових підходів в управлінні. Допомагає впроваджувати зміни в організаціях, проводить стратегічні сесії для компаній, громадських організацій і населених пунктів. Цивільний активіст, один із драйверів арт-села Бобриця. Підтримує сільські бібліотеки. Мама дорослих синів - 18 і 23 років. У вільний час доглядає за садом і подорожує - відвідала більше 40 країн.

Цей методичний посібник став результатом п'ятирічного досвіду тренінгів щодо вибору професії. У ньому пропонується покроковий алгоритм, що пояснює, як розширити знання людини про себе і про світ професій для того, щоб зробити усвідомлений професійний вибір. Численні коучингові питання в виданні дозволяють читачеві крок за кроком шукати відповіді і всередині себе, і зовні.

У нашому динамічному світі термін життя професій скорочується, з'являються нові професії та спеціальності. Автор пропонує формули утворення професій, запрошуючи читача не тільки поспостерігати за процесом, а й стати його учасником. Книга буде цікава підліткам, студентам, психологам, тренерам, вчителям, батькам, а також усім тим, для кого є актуальним питання зміни професії або напряму діяльності. Видання може використовуватися і як посібник для самостійної роботи, і як методичний матеріал до тренінгу.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Предназначение. Найти дело жизни и реализовать свои мечты

Рей Александр

Предназначение. Найти дело ...
Предзаказ
Как говорить, чтобы дети слушали, и как слушать, чтобы дети говорили

Фабер Адель

Как говорить, чтобы дети ...
Предзаказ
Большая книга перемен к лучшему

Хей Луиза

Большая книга перемен к ...
Предзаказ
Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!

Тулген Брюс

Бути босом — легко. Бувай, ...
Предзаказ
Переможець

Велч Джек

Переможець
Предзаказ
До біса почуття. Як вибратись з лайна

Беннет Майкл

До біса почуття. Як ...
Предзаказ
Эволюция сознания

Хакимов Александр

Эволюция сознания
197 грн.
Купить
Беги за своим вдохновением. Мечтай и размышляй

Чатфилд Том

Беги за своим ...
Предзаказ
4 правила эффективного лидера

Кови Стивен

4 правила эффективного ...
Предзаказ
"Я" И "Оно"

Фрейд Зигмунд

"Я" И "Оно"
Предзаказ
IQ. Мегамозг. Раскрой возможности своего интеллекта

Айзенк Ганс

IQ. Мегамозг. Раскрой ...
Предзаказ
Вместе или врозь. Как исцелить раны и двигаться дальше

Снайдер Дуглас

Вместе или врозь. Как ...
Предзаказ
Воин любви. История любви и прощения

Гленнон Мелтон

Воин любви. История любви и ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.